Andrzejkowy wieczór cudów

Andrzejkowy wieczór cudów

Wymarzone życzenia brzmią mniej więcej tak: śmiechu co niemiara, urlopu od zmartwień, pogodnego ducha i szczypty życiowych refleksji. Do ich spełnienia niepotrzebny jest żaden medyczny specyfik, a jedynie... cud.
Jeśli zaś zjawisko nadprzyrodzone, to rzecz jasna, w wykonaniu artystów warszawskiego Capitolu.
Ostatniego listopadowego wieczoru zagrali w Skokach i aktorzy, i widownia. Obsada zawodowców w składzie: Beata Kowalska, Magdalena Wróbel, Bogdan Kalus, Władysław Grzywna i Igor Obłoza, przeniosła nas do Andaluzji, bawiąc i „dokazując”. Szeregi kabaretu zasilił Antoni Wiśniewski, jako Antonio od paska klinowego. Publiczność odtwarzała rodowitych Hiszpanów tak znakomicie, że aktorzy uśmiali się do łez. 
Przygoda z komedią i zarazem znakomitą grą aktorską Hubertusa i Juana, Nelly i Róży oraz Benny’ego okazała się dobrym wyborem na andrzejkowy wieczór. Jeśli w dodatku doświadczyli Państwo (cud)ownego nastroju, życzenia jak wyżej równają się najlepszej recepcie na zdrowie.

Elżbieta Skrzypczak

Zdjęcia: Foteska Kinga Lubawa

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku