Artystycznie o miłości

Muzyczne aranżacje jazzowe wśród regałów z książkami zapewne nie należą do popularnych.

Być może, to właśnie w skockiej bibliotece zabrzmiały po raz pierwszy. Wszak instytucja znana jest z niecodziennych zdarzeń. O miłości zaśpiewała Marta Jastrząbek. Głos wokalistki niósł się idealnie w piosenkach do tekstów: Agnieszki Osieckiej, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, a także w przebojach Dawida Podsiadło. Wspólnie z dwoma Michałami: Maćkiewiczem - gitarzystą i Czwichockim - perkusistą, solistka stworzyła niezwykle klimatyczny nastrój. Pomiędzy utworami śpiewanymi, jawiły się poetyckie. Miłosną poezją ujął publiczność Kacper Kujawa. Studiujący w krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych, przyszły aktor, zachwycił dykcją i wzruszył miłością do literatury. Ten wieczór, na bibliotecznej scenie, należał do młodych. Publiczność stanowili zróżnicowani wiekiem widzowie. Kłaniamy się Wam najserdeczniej.