Wyraźny żółty tulipan na tle pozostałych tulipanów.

Biblioteczny pakiet z okazji Dnia Kobiet

"Człek by je łyżkami jadł"/Baby, ach te baby- Eugeniusz Bodo.

Zapraszamy wszystkie Panie, te duże i te małe... do biblioteki oraz naszego kina Bibliomuza. Z okazji Dnia Kobiet mamy kilka propozycji:

Film "Wspaniała"

7 marca o godz. 18:00-pełna ciepła, urokliwa francuska komedia romantyczna w kinie. Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Po seansie dla każdej Pani niespodzianka!

Film "Balerina"

7 marca o godz. 15:00- dla młodszych pań i nie tylko...o potędze marzeń, które spełniają się na tanecznym parkiecie.

"Się Panie częstują"

od niedzieli 7 marca od godz. 14:00 do soboty 13 marca zapraszamy do Poczytajki bibliotecznej w naszej bibliotece. W czytelniczym menu polecamy nowości wydawnicze dla małych kobietek i dorosłych pań.

Więcej informacji pod numerami telefonów 798 824 520 lub 61 82 42 281.

Kobieta ubrana w sukienkę z lat 50-tych siedzi na krześle przy okrągłym stoliku, na którym jet maszyna do pisania. Tekst-zaproszenie na film
Animowana baletnica i baletmistrz wirują w tańcu nad sceną teatralną.
Kobieta w eleganckiej sukience siedzi na krześle przy okrągłym stoliku. W rękach trzyma otwartą książkę.