CZARY DOBREJ WRÓŻKI – pisarki Wioletty Piaseckiej

Wioletta Piasecka, autorka bajek i baśni dla dzieci, po raz kolejny odwiedziła Skoki. Tym razem tajniki swojego pisarstwa odkrywała przed skockimi przedszkolakami. Organizatorem spotkania, ze znaną i lubianą przez młodych czytelników „Wróżką", była Biblioteka Publiczna w Skokach. To właśnie tutaj, 8 kwietnia 2010 roku spragnieni wiedzy bajkowej najmłodsi przyjaciele książki dowiedzieli się: kto to jest pisarz, jak powstaje bajka oraz co trzeba zabrać w podróż do Egiptu. Przedszkolaki mogły również spróbować swoich sił w konkursie „Gimnastyka języka" i w zmaganiach wokalnych „Mam talent". Niecodzienną atrakcją dla uczestników spotkania było mini przedstawienie kukiełkowe, w którym sami brali udział. Jak przystało na spotkanie z bajkową Wróżką nie zabrakło także kuli przepowiadającej przyszłość oraz magicznego pierścienia spełniającego życzenia. Każdy z uczestników otrzymał zakładkę z autografem według projektu graficznego pań bibliotekarek.

Do słów pisarki, że „Spotkania z czytelnikami są niewyczerpanym źródłem radości" dodamy słowa jednej z uczestniczek bajkowej przygody „Spotkanie z pisarzem to nie tylko źródło radości, ale także zachęta do poczytania, a może i napisania własnej książki" (red)

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku