Dla Was Gramy Piękne Damy

Ach, co to był za koncert ! Tyle Pań w jednym miejscu Skoki jeszcze nie widziały... Szanowne Damy, Panny i Dziewczęta tłumnie przybyły do hali widowiskowej skockiego Gimnazjum na koncert z okazji Dnia Kobiet, zatytułowany "Dla Was gramy piękne Damy". Jak co dnia, tak i tej niedzieli towarzyszyli im zacni Mężowie, Narzeczeni, Tatusiowie.

4 marca, o godz. 16.00 hala Gimnazjum "pękała w szwach". Już od progu Panie powitano iście uroczyście, jak na charakter imprezy przystało. "Starsi Panowie dwaj", w osobach Antoniego Wiśniewskiego i Wojciecha Glinkiewicza wręczali wręczali Damom żółte tulipany i słodkie co nieco, "ubrane" w bilecik z życzeniami od Biblioteki.

Kwiaty dla Kobiet ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Skoki pan Tadeusz Kłos. Koncert ujął publiczność. Prowadzący Daniel Kustosik, Dyrektor Naczelny i Artystyczny Teatru Muzycznego z Poznaniu śpiewał i bawił zgromadzonych. Soliści: Olga Gładysz, Agnieszka Wawrzyniak, Wiesław Paprzycki i Bartosz Kuczyk podbili serca Skoczan, zachwycając barwą swoich głosów. Wśród arii znalazły sie "Brunetki, blondynki", "Graj Cyganie", "Serce", "Artystki z variete" i wiele innych znanych utworów.

 

 

Koncert zorganizowany i pryzgotowany został przez Bibliotekę Publiczną w Skokach. Organizatorzy dziękują Szanownej Publiczności za wspaniałą atmosferę, spontaniczność i ciepłe przyjęcie artystów.

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku