Kolorowe maskotki ułożone wokół napisu: Teraz dzieci maja głos.

Dzieci mają głos!

Obejrzyjcie festiwalowe filmy i głosujcie jak zawodowi jurorzy.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że BiblioMuza i Biblioteka Publiczna w Skokach dołączyły jako współorganizator do 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA 2021 w kategorii Tu Dzieci Mają Głos!

Ze względu na obecną sytuację sanitarną, Festiwal odbywa się w formie online i trwa do 30/04/2021.

O!PLA (O! Polska Animacja) to niezależny, ogólnopolski festiwal animacji, który działa od 2013 r. Jego celem jest budowanie relacji pomiędzy polskim widzem (w każdym wieku) a polską animacją autorską.

Kategoria „Tu Dzieci Mają Głos” dzieli się na 3 programy skierowane bezpośrednio do grup wiekowych: 3-4 lata, 5-6 lat oraz 6-9 lat. Otrzymaliśmy od Was wiele zapytań dotyczących projekcji dla Młodzieży, więc … voilà! Nie tylko Dzieci Mają Głos, ale Młodzi również! Program jest również dla grup wiekowych: 10-12 lat, 13-15 lat oraz 15-19 lat.

Młodzi Kinomani po obejrzeniu programu z Ich przedziału wiekowego oddają głos na dwie projekcje, które się najbardziej spodobały i w ten sposób stają się częścią ogólnopolskiego Jury. Dla wszystkich głosujących dzieci mamy pamiątkowe dyplomy!

Jak to zrobić?

Rodzice, wystarczy, że napiszecie do nas na Messengerze, a w odpowiedzi wyślemy Wam linki i hasła dostępu! Wszystkie linki są ważne do 30/04/2021.

Finał Festiwalu odbędzie się 08/05/2021.

Do dzieła! Tu Dzieci Mają Głos!