Dzień Matki z GAS

Grupę Artystyczną liczącą sobie 29 wiosen tworzą obecnie same dziewczęta.

Po dłuższej przerwie pandemicznej zespół przeszedł sporą metamorfozę. Zmienił się skład osobowy oraz technika tańca. Sekcję taneczną prowadzi obecnie Małgorzata Wieczorek, założycielka największej w Wielkopolsce, poznańskiej Szkoły Tańca Metrum. Niezwykle wymagająca trenerka, nawiązała z dziewczętami superwięź, która działa motywująco i pozytywnie wpływa na dotychczasowe osiągnięcia taneczne. Sekcją wokalną niezmiennie, od kilkunastu już lat, kieruje z powodzeniem Małgorzata Wiśniewska. Pani Małgosia proponując różnorodny repertuar muzyczny łączy tradycję z nowoczesnością.
Premierowy koncert GAS zaprezentowała z okazji święta mam. W sali skockiej restauracji Moraś, dziewczęta wystąpiły przed swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Gościnnie towarzyszyła im Roksana, absolwentka szkoły baletowej. Sceniczny debiut młodych wokalistek i tancerek okazał się bardzo udanym.
Obie panie Małgorzaty mają w artystycznych planach dalszy rozwój skoczkowych talentów. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia, a dzieciom gratulujemy żywiołowych prezentacji.

Galeria