Filharmonia powróciła

Filharmonia powróciła

… z artystami rozśpiewanymi i roztańczonymi w rytmach muzyki wszystkich kontynentów, z pomysłowymi opowieściami, które uczą, bawią i rozwijają muzyczną wrażliwość dzieci, wreszcie, ze wspaniałym brzmieniem instrumentów, tak różnych, jak różnorodna jest kultura muzyczna świata.

Powitana gromkimi brawami przez najmłodszych i ich opiekunów-nauczycieli, zaprosiła nas Filharmonia do miasteczka Symfonii. Kochasz muzykę – to twój bilet wstępu – poznasz piękną Symfonię i na zawsze pozostaniecie razem. 

Podczas pierwszego spotkania w Bibliotece, zawitaliśmy do Teatru Ziuty Batuty. Poznaliśmy w nim aktorów pantomimy, dyrygenta zaklętego w ramie starego obrazu i czarodziejską pałeczkę. Naprawdę warto współpracować z Filharmonią i zapraszać dzieci.
Elżbieta Skrzypczak

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku