Grupa Artystyczna Skoczki w dobrym sąsiedztwie lasu

GRUPA ARTYSTYCZNA SKOCZKI W DOBRYM SĄSIEDZTWIE LASU

Obserwując w minioną sobotę Grupę Artystyczną Skoczki, prezentującą się na scenie wągrowieckiego amfiteatru, śmiało rzec można, że nauka nie poszła w las. Efekty twórczej pracy rozległy się jednak donośnie w leśnym terenie. Wszak o to właśnie chodziło podczas Regionalnych Obchodów Święta Lasu - 10 czerwca 2017 w Nadleśnictwie Durowo. Pięknie brzmiące skoczkowe głosy, śpiewające w zmienionych aranżacjach znane publiczności utwory, poderwały z miejsc licznych widzów. Po błyskawicznej zmianie strojów w pełnej gotowości Grupa pojawiła się ponownie. Tym razem zaskoczyła jak na Skoczki przystało układami tanecznymi. Instruktorzy i stali fani zespołu nie kryli satysfakcji. Dziękujemy Panu Sławomirowi Kołaczowi – Nadleśniczemu Nadleśnictwa Durowo za zaproszenie GAS do Wągrowca, za przemiłą atmosferę, poczęstunek i wsparcie finansowe naszego zespołu.
Przed Grupą jeszcze występ podczas Święta Miasta i Gminy Skoki, a zaraz po nim długo wyczekiwany wspólny wypoczynek. Tym razem w górach!!!

Zdjęcia: Jacek Dukszta

Elżbieta Skrzypczak

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku