Himalajskie i indyjskie podróże Skoczanki

Himalajskie i indyjskie podróże Skoczanki

Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej – powiedział niegdyś Ryszard Kapuściński. Takim samym mottem podsumować można spotkania i rozmowy z pochodzącą ze Skoków Anną Grabowską, która pasją podróżowania i fotografowania podzieliła się w skockiej Bibliotece z naszymi czytelnikami.

Spotkanie wzbogacone o niezwykłe fotografie autorstwa podróżniczki, poruszają wyobraźnię wzbudzając chęć poznawania nowego świata – w tym przypadku zupełnie odmiennego. Orientalna kultura przejawiała się nie tylko w opowieściach i obrazach, ale także w muzyce, która wprowadziła publiczność w atmosferę magiczną.

Pani Anna opowiedziała o życiu codziennym w Indiach, podzieliła się doświadczeniami ze studiowania tam, zdobywania nowych umiejętności podczas życia w tak różnym od naszego świecie.

Spotkanie w części poświęciła także opowieści o trekkingowej przygodzie, jaką przeżyła z grupą przyjaciół w Himalajach.

Tak oryginalną lekcję geografii zakończono ogromnymi oklaskami dla prowadzącej.

Monika Sierschuła

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku