Jakub o Adamie

Jakub o Adamie

Są książki, które urzekają świeżością przekazu i wciągają w ich własny świat, pozwalając na przeżywanie przygód wspólnie z bohaterami.

Jedną z takich pozycji wydawniczych jest „Adaś Mickiewicz. Łobuz i mistrz”. Książa dla każdego, kto w nietypowy sposób zechce poznać biografię wieszcza. Biblioteka w Skokach do zaznajomienia się z Mickiewiczem, postanowiła, zaprosić uczniów szkoły noszącej jego imię. Na krótko przed jubileuszem 100 lat Szkoły Polskiej w Skokach, życie patrona od czasu jego wczesnego dzieciństwa aż po napisanie epopei narodowej, przedstawił autor bestsellera – Jakub Skworz. Pisarz niezwykle interesująco przeprowadził lekcję języka polskiego. Jej efektem były poprawne odpowiedzi uczniów o Adasiu i Adamie. Życząc sukcesów dydaktycznych społeczności szkolnej i doceniając nietuzinkowy pomysł na lekcję w reżyserii pana Jakuba, dziękujemy za udział w spotkaniu autorskim. Niezwykłą historię Adama Mickiewicza polecamy czytelnikom. Dostępna na regale!

Elżbieta Skrzypczak

 

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku