Już 23 września zapisy do Grupy Artystycznej "Skoczki"!

Już 23 września zapisy do Grupy Artystycznej "Skoczki"

 

Przesłuchanie odbędzie się w sali "Multimuzyka" i potrwa od godziny 16:00 do wysłuchania każdego kandydata. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, którzy chcą uczestniczyć w nowych projektach "Skoczków". 

Przesłuchiwać dzieci będą instruktorzy GAS - Katarzyna Kędziora-Dukszta, Karina Olejniczak, Jacek Dukszta i Mateusz Doniec. 

Prosimy o wypatrywanie listy przyjętych osób w środę, 24 września na stronie biblioteki.

Obecność członków GAS na przesłuchaniu obowiązkowa! Każdy zostanie przesłuchany, a instruktorzy ocenią postępy dzieci na przełomie ostatnich miesięcy. Jest to też niepowtarzalna okazja, aby z każdym dzieckiem porozmawiać indywidualnie – zapytać o samopoczucie w zespole, o przemyślenia, nowe pomysły itd. Każde dziecko, które jest obecnie w „Skoczkach” zostanie przyjęte do nowego projektu na rok 2014/2015. W przypadku, gdy dziecko nie zjawi się na przesłuchaniu, a instruktorzy nie zostaną o tym fakcie uprzednio poinformowani nie będziemy brać go pod uwagę przy dalszej działalności „Skoczków”. Kolejny nabór odbędzie się we wrześniu 2015 roku.  

 

 

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku