Grupa dzieci wyrzucająca w niebo kolorowe proszki.

Kolorowy początek lata

Kolorowe, pełne dźwiękowierszy lato zawitało na polanę przy Bibliotece Publicznej w Skokach.

W sobotnie popołudnie, wszystkie chętne dzieci, zgromadziły się, aby posłuchać Tuwima i Brzechwy w piosenkach, animować lalki teatralne, malować zwierzęta w rozmiarze XXL, bawić się wśród baniek mydlanych i proszków holi. O animacje ze sceny zadbała, jak zawsze z powodzeniem, Filharmonia Pomysłów. Dyskotekę w rytmie kolorów prowadził Arkadiusz Wieczorek z roztańczoną Anną.

Troje dzieci leży na plecach na trawie. Twarze mają kolorowe od proszków holi.
Grupa około 25 dzieci wyrzuca w niebo kolorowe proszki.
Grupa osób siedzi na trawie, niektórzy siedzą na leżach plażowych, pozostali stoją. W tle dwa samochody z lodami.
Troje dzieci maluje farbami dużą, białą, tekturową kaczkę.
Chłopiec trzymający w rękach kolorowy akordeon z pianki.
Dwie kobiety i dwie dziewczynki stoją obok dwóch dużych postaci przebranych za kota i królika.
Troje dzieci trzyma w rękach piankowe instrumenty muzyczne: gitarę, bęben i harfę. W tel duża scena muzyczna.
Osiem osób stoi obok siebie. Wszyscy umazani są kolorowymi proszkami holi.
Trzy dziewczynki i jeden chłopiec stoją obok siebie. Ich twarze i ubrania umazane są kolorowymi proszkami holi.