Złota korona stoi na stosie książek

Książka w koronie

Zamów książkę, a my ją dostarczymy!

Ruszamy z książkami do naszych Czytelników mieszkających na terenie Miasta i Gminy Skoki!

1. Skontaktuj się z bibliotekarzem w celu umówienia miejsca i czasu dostarczenia zamówienia.
  2. W swoich zbiorach posiadamy książki, filmy i bajki DVD, gry planszowe, prasę codzienną i czasopisma. Przejrzyj nasz katalog online lub zapytaj bibliotekarza.
  3. Biblioteka zapewnia, że dostarczone Tobie zamówienie było pakowane przy zapewnieniu wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa.
  4. Wypożyczone książki można oddać do specjalnego pojemnika znajdującego się w wypożyczalni biblioteki lub pracownikowi, który dostarcza książki.

Zamów książkę telefonicznie 509 054 439, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez swoje konto biblioteczne.

Akcja jest bezpłatna!