O kompozytorze Och!Mistrzu!

O kompozytorze Och!Mistrzu!

Podczas kolejnej wizyty w muzycznej starej kamienicy pojawił się problem. Trzeba było napisać piosenkę. Szukano więc kompozytora.

Przybyłe do Biblioteki 27 lutego 2018 dzieci dowiedziały się na czym polega komponowanie. „Komponować to budować, ale nie domy, lecz piosenki. Poukładać w różne wzory i zbudować z nich utwory” – poinformowała pani Ania – muza Och!Mistrza! Skąd pomyły na melodie? Z myśli, co się kłębią w głowie. Dzieci szukały więc natchnienia dla kompozytora. Bo natchnienie nas uskrzydla, chociaż wcale nie jest ptakiem ani samolotem! Wspólnie z muzą i pianistą przy pomocy agencji detektywistycznej młodzi widzowie pomogli odkryć natchnienie Och!Mistrza! Okazała się nim Flecia. Artyści Filharmonii Pomysłów: Anna Przybyszewska, Dariusz Zakrzewski i Michał Ruksza życzyli młodym widzom, aby ich głowy tryskały zawsze pomysłami i wiedzą. Organizator spektakli – skocka biblioteka – dołącza się do życzeń zachęcając do uprawiania „dziwnodźwiękowania” zamiast ciągłego na telefonach pisania. Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom przedszkola i szkoły podstawowej za udział dzieci w przedstawieniu.

Elżbieta Skrzypczak

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku