Pierwszy tydzień Ferii z Biblioteką za nami

FERIE Z BIBLIOTEKĄ grupa młodsza 4-6 lat

16-20 lutego 2015

Pierwszy dzień ferii ,dzieci z grupy młodszej, rozpoczęły od spotkania z Policjantami. Dowiedziały się jak bezpiecznie zachowywać się w czasie ferii. Bibliomaluchy, 16 lutego, odwiedził również leśnik, czyli FERIE Z BIBLIOTEKĄ i …z LEŚNIKIEM Z NADLEŚNICTWA ŁOPUCHÓWKO. Dzieci dowiedziały się , co w lesie piszczy…

Drugi dzień ferii. .... 17 lutego 2015
Bibliomaluszki wybrały się z wizytą do PZW KOŁA 120 w Skokach. Było bardzo miło, ciepło i radośnie. Dzieci z ochotą słuchały opowieści wędkarzy i dumne były ze swoich pierwszych, samodzielnych połowów. A co ujrzały i zapamìętały, to w bibliotece rysowały, malowały i opowiadały.

Bibliomaluchy trzeciego dnia ferii pojechały zwiedzić KGW w Potrzanowie. FERIE Z BIBLIOTEKĄ i … z KOŁEM GOSPODYŃ WIEJSKICH w Potrzanowie. Kwiatki były śliczne, panie urocze. Długo nie zapomnimy!!!

Bibliomaluchy w czwartek , 19 lutego, czyli FERIE Z BIBLIOTEKĄ i… z KURKOWYM BRACTWEM STRZELECKIM w Skokach. Wysłuchaliśmy opowieści o kurkowych tradycjach, o strzelaniach, obejrzeliśmy strzelnicę, armatę, było wzniośle, doniośle i wesoło. Poznaliśmy BRACI i bardzo się z tego cieszymy!

Dobiegł końca pierwszy turnus FERII ZIMOWYCH Z BIBLIOTEKĄ. FERIE Z BIBLIOTEKĄ i… z OCHOTNICZĄ STRAŻĄ POŻARNĄ W SKOKACH, 20 lutego zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Sprzęt, odzież, specyfika pracy strażaków, którzy ratują ludzi z różnych opresji, często walczą wręcz o ludzkie życie – wszystko to razem sprawiło, że młodzi skoczanie długo będą pamiętać ten dzień. Kilkoro opuściło siedzibę OSP w Skokach z mocnym postanowieniem, że w przyszłości zostaną właśnie strażakiem.

Aleksandra Gajewska i Sylwia Popadowska

Do zobaczenia za rok! 

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku