Promyk w Bibliotece - „Recepta na odwagę”

Upalna sobota nie zachęcała do pójścia do biblioteki, a jednak…

Sporo rodzin pojawiło się w sali na piętrze, która 28 kwietnia 2012 r delikatnie zmieniła się w teatr goszcząc widzów na kolejnym spotkaniu z cyklu „Do Biblioteki z mamą i tatą”.

Mamę i tatę, siostrę i brata zaprosiliśmy do najpiękniejszego teatru świata. W spektaklu pt.: „Recepta na odwagę” zaprezentowali się aktorzy Teatru PROMYK z Poznania (nasi przyjaciele-artyści). Momentami baliśmy się trochę, a niektóre dzieci nawet bardziej niż trochę. Na szczęście była to tylko gra aktorska, a wilk , sowa i kruk z pozoru straszni okazali się tylko lalkami estradowymi. Aktorzy po zakończeniu przedstawienia pozwolili nawet dotknąć lalek, aby dzieci uwierzyły, że to naprawdę zwykłe kukły. A receptą na odwagę okazała się miłość Kicka do dziadka. Nauczyliśmy się także piosenki o odwadze i wspólnie z aktorami śpiewaliśmy. Spektakl wpisał się w ramy kampanii profilaktycznej POSTAW NA RODZINĘ. Kampania co prawda dopiero oficjalnie rozpocznie się od maja, Biblioteka nieco wyprzedziła kampanijny start.

Na kolejne spotkanie z cyklu „ Do Biblioteki z mamą i tatą” zapraszamy 25 maja 2012 roku na godz. 17,00. Szczegóły w Bibliotece.

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku