Robert Janowski na Dzień Kobiet

Żółte tulipany, wspaniała publiczność i artyści znani, i lubiani czyli Dzień Kobiet w Skokach. Wielu bywalców imprezy twierdzi, że to wyjątkowe muzyczne spotkanie to już tradycja. Rzeczywiście od 2007 nieprzerwanie każdego roku w skockiej hali odbywa się koncert z okazji Święta Pań, nie tylko dla pań.

1266_41.jpg

Dotychczas zagrane zostały następujące koncerty: „ Dla was gramy piękne damy” – artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu (2007), Irena Jarocka oraz artyści poznańskiego teatru(2008), Jacek Wójcicki i poznańscy artyści Teatru Muzycznego(2009), Krzysztof Krawczyk z zespołem(2010), Czerwone Gitary(2011), Marek Torzewski z zespołem( 2012), Waldemar Malicki w programie „Malicki przegięty plus trzy talenty”(2013). Tegoroczną gwiazdą był Robert Janowski i jego przyjaciele z telewizyjnego programu „ Jaka to melodia”.

Każdy z tych koncertów inaczej zapisał się w naszej pamięci. Wiele pięknych chwil i muzycznych wzruszeń zachowaliśmy we wspomnieniach.

W sobotnim koncercie 2014 soliści: Robert Janowski, Agata Dąbrowska i Zbigniew Fil zaprezentowali piękne głosy. Zaśpiewali nastrojowo, momentami z przytupem. Najchętniej oklaskiwane były utwory należące do złotych polskich i światowych przebojów. Niektórzy widzowie wybrali się w podróż rakietą, aby wspomnieć czas PRLu. Brawa dla muzyków, akustyka i pary tanecznej. Sławomir Turski – tancerz w programie „Taniec z Gwiazdami” był partnerem Otylii Jędrzejczak. Dzięki tancerzom koncert zmieniał się w sympatyczne widowisko.

Z podziękowaniem dla widzów Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Skokach

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku