„Rozwesołki” Teatr z duszą

Rozweselili się seniorzy gminy Skoki 8 listopada 2011r. W Sali na piętrze w skockiej książnicy wystąpiły dla nich Rozwesołki. Przedstawienie składało się z dwóch części. W pierwszej odsłonie szesnaścioro dzieci zaprezentowało baśń „O śpiącej Królewnie”. Po raz pierwszy nikomu podczas znanej bajki spać się nie chciało. Nowatorska aranżacja, mądre i przepełnione humorem teksty przeplatały się z piosenką tak zręcznie, że często bardzo gromkie brawa seniorów przerywały występ. Po przerwie Rozwesołki zaprezentowały swój FIRMOWY program. Wyreżyserowane piosenki do tekstów wierszy Joanny Papuzińskiej w opracowaniu Jerzego Hamerskiego i Elżbiety Drygas spotkały się z najserdeczniejszym z możliwych przyjęciem.

Rozwesołki to grupa teatralna, działająca „pod skrzydłami” Biblioteki  w Skokach. Skupia dzieci w wieku szkolnym z terenu gminy Skoki. Instruktorami grupy są: Elżbieta Drygas i Jerzy Hamerski. Próby Rozwesołków odbywają się w Rejowcu, w teatrze STODOŁA. Teatr powstał z inicjatywy i według pomysłu instruktorów na bazie bezużytecznej szopy. Ma scenę, krzesła iście teatralne, zastawki i ….przede wszystkim duszę, artystyczną duszę.

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku