Na scenie cztery kobiety tańczą z pomponami

Ruchome święto z menopauzą

Nie klimakterium takie straszne, jak o nim mówią. Wiedząc jednakże, że przed owym stanem nie ma ucieczki, warto uczynić go szalonym.

 Klimakterium, czyli menopauzy szał

Wszak „po co bać się każdej zmarszczki, po cóż w lustro patrzeć z lękiem? Po czterdziestce życie jest dopiero piękne…” Wiedzą o tym pogromczynie menopauzy, które nie dość, że ją oswoiły, to jeszcze zamieniły w hormonalną przygodę.
Cztery wspaniałe aktorki: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda-Kozera, Joanna Jeżewska i Renata Zarębska przyciągnęły niczym magnes, 29 lutego 2020, osiemsetosobową publiczność. W przypadającym co cztery lata dniu, obchodzono w Skokach koncertowy dzień kobiet. Spektakl „Menopauzy szał” nadał mu „kosmicznego” wymiaru (z przestrzeni kosmicznej bohaterki wieczoru czerpały niezwykłą moc). Bawiły się znakomicie panie. Panowie śmielej niż zwykle obserwowali „początek nowego życia” swoich dam. W roli „uwodziciela” Pameli sprawdził się wybrany spośród publiczności, Marek Zendlewicz. Tradycyjnie, przedstawiciele dwóch pokoleń: Antoni Wiśniewski i Karol Kłos witali żeńską część publiczności, częstując tym razem bezkalorycznymi krówkami. „Trzeba nam takich terapii śmiechem” – dało się słyszeć po zakończeniu przedstawienia. Niechaj zatem kuracje na wesoło staną się konkurencją dla medycyny.
Zdjęcia: Kinga Lubawa Foteska

Elżbieta Skrzypczak

Galeria zdjęć

Na scenie trzy aktorki tańczą trzymając się za biodra, jedna za drugą.
Na scenie występują trzy aktorki. Jedna z nich trzyma w rękach tort ze świeczkami, dwie pozostałe mają uradowane miny.
Na scenie występują cztery aktorki. Dwie z nich siedzą na krzesłach, pomiędzy nim stoją dwie pozostałe kobiety  rękoma podtrzymując biust.
Na scenie stoi pięć kobiet. Jedna z nich trzymając mikrofon składa czterem aktorkom podziękowania za spektakl.
Na scenie cztery kobiety rozmawiają ze sobą.
Na scenie znajdują się cztery aktorki.Jedna z nich siedzi przy stoliku z laptopem, a pozostałe trzy stoją nad nią i patrzą w monitor laptopa.
Na scenie na krzesłach siedzi kobieta i mężczyzna. Gestykulują rękoma.
Na scenie znajduje się pięć kobiet i jeden mężczyzna. Stoją przodem do widowni trzymając się w górze za ręce.
Na scenie na kanapie leży aktorka. Jej nogi i ręce bezwładnie zwisają z kanapy.