Seniorzy rock'ują!

Seniorzy rock'ują w Skokach

Akcja: e-motywacja Fundacji Orange zawitała do naszej biblioteki. Projekt skierowany jest do seniorów, jego celem jest aktywizacja osób starszych i wspomaganie ich w działalności społecznej. Fundacja Orange chce dodać grupie seniorów odwagi w odkrywaniu samego siebie!

E-motywacja została miło przyjęta w naszym środowisku. Czwartkowe przedpołudnie seniorzy przeznaczyli na wirtualne spotkanie ze słynną artystką Emilią Krakowską i psychologiem Tomaszem Kozłowskim.

Spotkanie przy kawie, choć odbywało się na żywo, odbyło się za sprawą nowych technologii, na które grupa naszych seniorów chętnie się otworzyła. Interesujące wywiady z zaproszonymi przez  fundację gośćmi odnosiły się do siły, jaka tkwi w grupie oraz do potrzeby wspólnego działania i pracowania na wspólny sukces.

Gośćmi kolejnego spotkania będą Krystyna Kofta oraz stały gość specjalny Tomasz Kozłowski.

Monika Rozmarynowska

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku