Skoczki w rytmie reagge

Skoczki w rytmie reggae

Dwie grupy dzieci, wśród nich Przedskoczki i Skoczki wzięły udział w warsztatach taneczno-muzycznych. Weekend warsztatowy nie jest niczym nadzwyczajnym w przypadku Grupy Artystycznej Skoczki, ten 25-26 stycznia 2014 był jednak niezwykły.

Zajęcia prowadzone przez Karinę Olejniczak znaną jako Mademoiselle Carmel - wokalistkę o afrykańskiej urodzie i temperamencie rodem z Czarnego Lądu i akompaniującym jej na pianinie i akordeonie Mateuszem Dońcem (Mam Talent) okazały się „strzałem w 10”.

W rytmie reagge powstała „Skoczna piosenka” i inne utwory, które dzieciaki z powodzeniem i radością prezentowały śpiewająco i tanecznie. Wspólnie z wokalistką i zespołem The Zebras Grupa Artystyczna Skoczki zaprezentuje efekty warsztatów podczas spotkania z wolontariuszami podsumowującego 22 Finał WOŚP 31 stycznia 2014 roku.

Młodym artystom gratulujemy i czekamy na kolejne innowacyjne odkrycia muzyczne. Warsztaty zorganizowane zostały przy udziale Biblioteki w Skokach, instruktorów i rodziców Przedskoczków i Skoczków.

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku