Skoczne pożegnanie lata

Na ostatnią niedzielę tegorocznego lata, 20 września br. czekały z wielką niecierpliwością obecne i przyszłe Skoczki. To właśnie swoim nowym koleżankom i kolegom oraz ich rodzicom, rodzeństwu i dziadkom zadedykowały koncert śpiewające w zespole dzieci. Występ na placu przedszkolnym, w otoczeniu huśtawek, piaskownic i zieleni spowodował, że „pierwsze lody zostały przełamane" i już po chwili wspólna zabawa połączyła gospodarzy i gości. Znane i lubiane przeboje w wykonaniu najmłodszych, nieco starszych i dorosłych Skoczków zachęcały do wspólnego śpiewu łącząc pokolenia.

Koncert dodatkowo uatrakcyjniły konkurencje rodzinne. Kręcono więc hula hop - każda dama kręciła sama, ścigano się z woreczkiem na głowie. Najwięcej emocji wzbudził jednak quiz „mama, tata i ja". Salwy śmiechu towarzyszyły publiczności, gdy trzeba było odpowiedzieć na pytania ze znajomości siebie nawzajem w rodzinie. Okazało się, że np.: na pytanie, jak odpoczywa tato mama odpowiedziała: „w fotelu przed telewizorem"; córeczka natomiast udzieliła odpowiedzi „przytula się do mamy". I jak tu nie wierzyć w rzeczywistość widzianą oczami dziecka.

Doborowy komentarz prowadzącego Piotra Wiśniewskiego stanowił efekt specjalny imprezy.

Piknik skoczkowy zakończył się castingiem w formie przesłuchań w studio nagrań. Przyjętych do zespołu zostało osiemnaścioro dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Skoczkom życzymy wielu występów, a instruktorom państwu Małgorzacie i Mieczysławowi Jarzembowskim wytrwałości i radości w pracy z zespołem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze skocznego pikniku autorstwa Michała Wiśniewskiego.

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku