Świąteczny czas

ŚWIĄTECZNY CZAS…cz.2

Kolorowa tektura. Szklanka po Nutelli. Gips. Ziarenka kawy. Worek jutowy. I tak, jak tydzień wcześniej, szczypta dobrego humoru oraz rodzinna atmosfera. Składniki, które sprawiły dzieciom i ich rodzicom uczestniczącym w drugich, w tym okresie, Świątecznych Warsztatach Rodzinnych wielką frajdę i zapewniły wspaniałą zabawę.

Wszystko to działo się w środowe popołudnie, 11 grudnia w magicznym miejscu, w skockiej książnicy. Przewodnikiem po świecie przygotowań do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia była, tym razem, pani Beata, mistrzyni czarowania z papieru… i nie tylko. W tym roku zdradziła młodym skoczanom tajniki wyczarowywania eko choinek oraz eko kartek. Co z tego wyszło? Zobaczcie Państwo sami. Relacja ze spotkania poniżej.

Wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia świątecznego spotkania SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Sylwia Popadowska

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku