Teatr „Promyk” z Poznania w Bibliotece

Tym razem skocka Biblioteka gościła najmłodszych odbiorców kultury. W dniu 8 marca 2007 roku w sali Biblioteki wystawiony został spektakl pt. „Baśń o księciu Bolku i smoku Wartusiu”. Widzowie nie tylko podziwiali grę aktorską Grzegorza Ociepki i Piotra Grabowskiego z Teatru "Promyk” w Poznaniu, ale również zostali włączeni do wspólnego uczestnictwa w przedstawieniu. Pomimo obecności w spektaklu smoka i czarownicy przedstawienie nie straszne było najmłodszym, wręcz przeciwnie rozbawiło publiczność i uczyło jak pokonać zło dobrem.

 

 

Wspólne piosenki i spontaniczne zabawy z aktorami bardzo podobały się dzieciom. Po zakończeniu spektaklu aktorzy przeprowadzili z młodymi widzami zajęcia warsztatowe, na temat maski - jej historii. Dzieci same miały możliwość podjęcia „pierwszych kroków gry w masce”. Głównym organizatorem teatralnego przedsięwzięcia była Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Swoją obecnością w Skokach zaszczycił widzów również Jan Janusz Tycner z Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

 

 

 

 

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku