Terapia śmiechem z Krystyną Sienkiewicz

O tym że śmiech to zdrowie przekonaliśmy po raz kolejny 28 kwietnia 2014 w skockiej Bibliotece. Zdrowsi poczuli się bowiem uczestnicy kabaretowego spotkania z udziałem znakomitej aktorki Krystyny Sienkiewicz. Skuteczna terapeutka, dusza towarzystwa, lekarstwo na dobre samopoczucie, zaskakująca tekstami z przymrużeniem oka pani Krystyna podbiła serca publiczności.

1285_2.jpg

Dała się poznać również jako specjalistka od zagadek przyrodniczych, problemów małżeńskich i jednostek miar(często pojawiały się w skeczach). Swoim fanom drobna, filigranowa artystka dała kilogramy radości i kilometry wspomnień muzycznych. Śpiewała piosenki znane i lubiane, w oryginale lub zmodyfikowane.

O akompaniament muzyczny zadbał Bronisław Kornaus znany jako wokalista i instrumentalista zespołu PARTITA, a w poniedziałkowe popołudnie towarzyszący pani Krystynie. Było zatem wesoło i wzruszająco. Łezka w oku artystki zakręciła się niejedna za sprawą najpierw Antoniego Wiśniewskiego, a dalej publiczności, którą Antoni poderwał do gromkiego 100 lat na cześć aktorki. Były całusy, kwiaty i autografy, i kolejne sympatyczne spotkanie mieszkańców Skoków z artystycznym światem. Publiczności kłaniamy się w podzięce i mówimy do zobaczenia.

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku