VII Przegląd Poezji "Głosem Dziecka"

Głosem najmłodszego dziecka

Poniedziałek, 26. 10. 2015, godz. 16.30 – 18.00! Wtorek, 27.10.2015, godz. 16.30 - 17.30
Na teatralnej scenie w Bibliotece czterdzieścioro ośmioro przedszkolaków! Na widowni: rodzice, nauczyciele - ciocie, na czele z panią dyrektor Małgorzatą Wiśniewską z Niepublicznego Przedszkola Artystycznego w Potrzanowie, nauczyciele z Przedszkola w Skokach i w Łosińcu. Już wiadomo, że będzie niecodziennie. Każdy maluch pięknie ubrany. A to suknia jej wysokość Zosi, albo modna koszula w kratę, krawat i szyty na miarę metra szesnaście garnitur, lakierem błyszczące lakierki czterolatki. Ale najważniejsze dopiero się zaczęło. Wiersze długie na kilka zwrotek, niezmącona niczym dziecięca radość tworzenia i indywidualna interpretacja utworów wzbudzały naprzemiennie uśmiech i łzy wśród publiczności. 
Beata Druciarek – instruktor plastyki wspólnie z dziećmi wyczarowała maski weneckie. No bo jakżeby bez masek w teatrze być mogło!
Jedno jest pewne. Rośnie nam pokolenie młodych, zdolnych dzieciaków i urosło pokolenie mądrych, zaangażowanych rodziców. Tak trzymać. Gratulujemy i dziękujemy, że możemy dla Was działać. 

Elżbieta Skrzypczak

26 października 2015

27 października 2015

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku