Wyniki castingu do grupy wokalnej "Side Effect"

Wyniki castingu do grupy wokalnej "Side Effect"

22 września odbyło się przesłuchanie kandydatów do grupy i obecnych członków "Side Effect". Dzieci zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, a wszyscy dotychczasowi członkowie bardzo rozwinęli swoje umiejętności wokalne od września 2014 roku. Po burzliwych naradach instruktorzy grupy w porozumieniu z Panią Dyrektor zadecydowali o składzie zespołu w roku szkolnym 2015/2016:

 

Dereżyńska Daria

Dereżyńska Julka

Dziel Asia

Gatkowska Paulina

Kujawa Kacper

Kujawa Martyna

Litkowiec Sandra

Markwitz Bruno

Mistrzak Gabrysia

Neldner Krzysztof Jan

Przywarska Kamila

 

Cieszy nas udział w castingu młodszych dzieci, które chciały sprawdzić swoje umiejętności i wystąpiły znakomicie. Z uwagi na ograniczenia wiekowe ("Side Effect" to grupa gimnazjalna) dzieci te nie mogły dołączyć do zespołu w tym roku szkolnym, ale warto zauważyć, że pozytywnie przeszły przesłuchania. 

 

 M.Doniec

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku