Zakończenie półkolonii "Lato z biblioteką"

SOL_58.pngW piątek, 21 sierpnia, dzieci uczestniczące w tegorocznych półkoloniach "Lato z biblioteką" spotkały się na wspólnych zabawach poprowadzonych przez profesjonalnych animatorów z Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA z Poznania. Uśmiech na twarzach dzieci wywołały stoiska animacyjne, które składały się z wyścigów ślimaków, kreatywnego tworzenia budowli, tworzenia ogromnych baniek mydlanych oraz cyrkowe. Imprezie towarzyszyła piękna pogoda, więc na placu przed biblioteką wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z atrakcji, jakie zaprezentowały animatorki. Na dzieci czekało również małe co nieco - słodka drożdżówka oraz napoje.

Ewelina Szymkowiak