Pięć książek położonych jedna na drugiej

Zakup nowości czytelniczych

Drogi Czytelniku!

Zależy nam, aby zakupione książki odpowiadały potrzebom i zainteresowaniom czytelników. Serdecznie zapraszamy, aby zgłaszali Państwo swoje propozycje zakupu nowości książkowych czy audiobooków, które wzbogacą zbiory naszej biblioteki, a tym samym przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty czytelniczej.
Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 506-054-439.

Informacja o możliwości wyboru książek przez czytelników do zakupu przez bibliotekę