Ze „Skoczkami” skocznie nad Wartą

Do Mściszewa choć droga wyboista warto przyjechać. Przekonały się o tym 23 czerwca „Skoczki”, które na zaproszenie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie koncertowały nad Wartą. W strojach z obowiązkowym w tym sezonie akcentem biało-czerwonym rozśpiewały i roztańczyły miłośników nocy świętojańskiej których przybywało z minuty na minutę. Publiczność okazała się wspaniała. Klimat imprezy i gościna tak bardzo nam się spodobały, że powrót do Mściszewa za rok będzie dla nas wielką radością.

Dziękujemy Dyrekcji Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie, Paniom: Arlecie Włodarczak i Agnieszce Wojtera za cudowne przyjęcie.

Grupa Artystyczna zakończyła występem w przystani Binduga artystyczny rok szkolny bogaty w wyjazdy koncertowe i liczne kulturalne atrakcje. Opiekunki i instruktorki „Skoczków” Małgorzata Wiśniewska i Katarzyna Kędziora – Dukszta dały z siebie wszystko. Dziękuję Paniom, Dzieciom mówię do zobaczenia na pikniku artystycznym w lipcu. Rodzicom - wiernym kibicom „Skoczków” podziękowań moc za stałą współpracę z Biblioteką.

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku