Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Skokach

Obecny Zarząd Oddziału Rejonowego Związku został wybrany na posiedzeniu Plenarnym Związku w 2012 roku i stanowi następujący skład:

• Małgorzata Florysiak – Przewodnicząca,
• Witold Tokarski – Zastępca Przewodniczącego,
• Barbara Rochowiak – Sekretarz, Iwona Ranke – Skarbnik,
• Aurelia Ludzkowska – Członek Zarządu ds. kulturalnych,
• Aniela Zawidzka – Członek Zarządu ds. socjalnych Członków
• Bogdan Gajewski – Członek Zarządu.

Komisja Rewizyjna:
• Elżbieta Kasprzak – Przewodnicząca,
• Wojciech Glinkiewicz – Zastępca Przewodniczącego
• Urszula Orchowicz – członek.

Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Skokach

logo1.jpg

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Skokach istnieje od 1979 roku, początkowo przy Kole PZERiI w Murowanej Goślinie.

W roku 1996 Związek decyzją Zarządu Okręgowego w Poznaniu otrzymał autonomię Koła PZERiI w Skokach, działając przez okres 10 lat.
W roku 2006 Zarząd Główny w Warszawie powołał Oddział Rejonowy Prerii działający na szerszym obszarze terytorialnym tj. Miasta i Gminy Skoki.
Obecna nazwa to Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Miasta i Gminy Skoki.

Związek spełnia istotną rolę w integracji społeczności seniorów na naszym terenie, poprzez organizowanie wyjazdów turystycznych, kulturalnych, wypoczynkowo-rehabilitacyjnych, spotkań integracyjnych i innych. Są to wyjazdy jednodniowe jak i kilkudniowe.

W roku 2014 Związek obchodził Jubileusz 35-lecia działalności. W spotkaniu uczestniczyło prawie 100 osób – członków Związku a także wielu zaproszonych gości. Przedstawicielka Zarządu Okręgowego w Poznaniu przekazała na ręce Przewodniczącej PZERiI Puchar i dyplom z okazji tego jubileuszu.

SPOTKANIA

byłej Biblioteki Publicznej w Skokach, ul. Ciastowicza

DYŻURY

członkowie Zarządu pełną dyżury w druga i czwartą środę miesiąca w siedzibie PZERiI w Skokach
Plac Powstańców Wlkp 18. W godzinach od 16.00 do 18.00

Serdecznie zapraszamy do wstępowania w nasze szeregi.

Przewodnicząca oddziału Rejonowego PZERiI w Skokach
Małgorzata Florysiak