Laboratorium językowe

LEKTOR:

Zuzanna Kozdęba

filolog języka angielskiego,

wieloletni współpracownik Biblioteki,

entuzjastka literatury amerykańskiej,

nie boi się pokazać języka :)

Laboratorium językowe.  Tutaj odbywają się lekcje języków obcych. Z sali korzystają uczniowie gimnazjum w godzinach zajęć lekcyjnych, a po godzinie 14.00 zajęcia prowadzone są przez lektora Biblioteki dla uczniów w każdym wieku. 

Nauczanie języka to coś więcej niż moja profesja, to pasja i prawdziwe zaangażowanie. Każdy uczeń jest inny, każdy przyswaja wiedzę w swój unikatowy sposób i moim zadaniem jest odkryć w jaki.

Przygoda z odkrywaniem języka obcego może zacząć się już na etapie przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Może być wspaniałą okazją na rozszerzanie swojej wiedzy dla każdego ucznia na dowolnym etapie jego edukacji.

 

Angielski dla dorosłych? Oczywiście!

Laboratorium językowe jest prawdziwą salą eksperymentalną, w której za pomocą najnowszych materiałów dydaktycznych przeprowadzamy doświadczenia nad językiem obcym. Tablica interaktywna, plansze multimedialne oraz indywidualne stanowiska komputerowe wprowadzają nas w zupełnie inny wymiar nauki.

Angielskiego można dotknąć! Nie mówię tu o łapaniu za słowa, ale o kolorowych, manualnych pomocach naukowych dla najmłodszych: puzzlach, klockach, fiszkach i grach pamięciowych.

Dzieci je uwielbiają!

 

Jeśli wątpisz w swoje możliwości, zaufaj moim.

Yes, we can”, jak mawia Barack Obama.

 

CZAS TRWANIA LEKCJI: 30, 45, 60 minut

ZAPISY: tel. 601 422 573

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku