Multimuzyka

Multimuzyka w Parkurze

 

 

INSTRUKTORZY:

10527799_678977935513113_1643270032380290253_n.jpg

Mateusz Doniec

Instruktor gry na:

- pianinie

- akordeonie


Aranżer i akompaniator Grupy Artystycznej "Skoczki", instruktor Zespołu GAS, koordynator projektów "Muzyczne eksperymenty", "Historia muzyki", "Muzyczne wspomnienia".

Zawodowy muzyk, z muzyką związany od zawsze i na zawsze. Absolwent Szkół Muzycznych I i II stopnia, gra na akordeonie, pianinie i tubie. Jest założycielem zespołu "The Zebras", uczestniczy w wielu projektach muzycznych współpracując z najlepszymi muzykami. Koncertował w wielu krajach świata: Indonezji i Singapurze (zaproszenie Ambasad RP), Niemczech, Holandii, Węgrzech i Francji.  

IMG_20150126_115808.JPG

Tomasz Szmidt

Instruktor gry na:

- gitarze

 

 

 Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu

Multimuzyka ma na celu wprowadzenie uczestników zajęć w świat muzyki, zapoznanie ich z instrumentami muzycznymi, nauczenie rozróżniania stylów i tematów muzycznych. Czym są rytmy, akompaniament muzyczny, techniki komponowania, aranżacja w muzyce cyfrowej, audycje muzyczne. Te i wiele innych tematów są i będą poruszane podczas zajęć indywidualnych i grupowych dla różnych grup wiekowych. Tutaj znajdą swoje miejsce koncerty muzyki jazz, blues, folk, funk i jakże popularny dzisiaj jam session. 

Multimuzyka to oferta dla osób w wieku od 3 lat! Różnorodność zajęć i bogata oferta sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

LEKCJE GRY NA INSTRUMENTACH

 

DSC00242.JPG

 PIANINO

To jeden z najpopularniejszych instrumentów klasycznych. Umiejętność gry na pianinie jest ceniona w wielu kręgach towarzyskich, a repertuar pianistów obejmuje niemal wszystkie gatunki muzyczne. 

Podstawowym założeniem lekcji gry na pianinie w Multimuzyce jest opanowanie i koordynacja pracy prawej i lewej ręki, prawidłowa technika gry oraz muzykalność. Dalej następuje niesamowita eksploracja świata muzyki - w zależności od umiejętności i muzycznych preferencji ucznia dostosowywany jest odpowiedni program. 

Filozofią nauczyciela gry na pianinie jest dzielenie się emocjami płynącymi z muzykowania. Na pierwszym miejscu stawiana jest przyjemność czerpana z gry i umiejętność prezentowania swoich umiejętności innym. 

Lekcje może rozpocząć każdy, kto ukończył 5 rok życia. Tok nauczania dostosowywany jest indywidualnie do ucznia. 


INSTRUKTOR: Mateusz Doniec

CZAS TRWANIA LEKCJI: 45 minut

(w przypadku najmłodszych - przedszkolaki - czas ten może być skrócony do 30 minut) 

 

ZAPISY: Sekretariat Biblioteki

GITARA

IMG_20150126_115835.JPG        IMG_20150125_192238.JPG

Instruktor: Tomasz Szmidt

Czas trwania lekcji: 60 minut

Sala: Multimuzyka

 

Zapisy: Sekretariat Biblioteki

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       1.3.1_PKO_100_LOGO_RGB_UZ2.jpg                  pobrane.png             mkwc-logo.png             collage-Kopiowanie-620x260.jpg

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku