Multizabawa - "Przystań Odkrywców"

 

JAK WYGLĄDA PRZYSTAŃ?

„Przystań Odkrywców” to codzienna przygoda po szkole. Dzieci odkryją tajemnice świata, własnoręcznie stworzą ozdoby i gadżety do swojego azylu. Zajęcia prowadzone są w bardzo kreatywny sposób, a instruktor inspiruje dzieci do samodzielnego działania.

W Przystani Odkrywców uśmiech nie schodzi z twarzy dzieci, a rodzice codziennie odbierają swoje pociechy z zadowoleniem. 

 

Jak przebiegają zajęcia w "Przystani Odkrywców"?

Obecnie w „Przystani” przebywają się dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Najmłodsi są odbierani bezpośrednio ze szkoły przez opiekuna.

Do godziny 14:00 dzieci relaksują się po zajęciach szkolnych.  Mogą wtedy pobawić się klockami, pograć w gry planszowe, czy rysować na tablicy. Wszystko to przy dźwiękach łagodnej muzyki.

DSC09468.JPG          DSC09509.JPG

Codziennie o godzinie 14:00 jest podwieczorek. Składa się on z owocu, jogurtu lub drożdżówki i soku. Po podwieczorku przychodzi czas na odrabianie zadań domowych.

Staramy się, aby każde dziecko wychodząc do domu miało odrobione wszystkie lekcje. Postępy w odrabianiu są kontrolowane przez instruktora. 

 

 

Dlaczego warto być odkrywcą?

 

Dlaczego warto być rodzicem odkrywcy?

 

Dlaczego "Przystań Odkrywców" jest wyjątkowa?

bn.pngcala.pngorange.pnggmina.png             YouTube_logo_2013.svg.png      kruszgeologo1.jpg            123.jpg            logo_Narodowego_Progr.Rozwoju_Czytelnictwa.jpg            PERN.jpg       legalna-kultura-nowe.jpg         pko_logo_fundacja.gif       pko.png

Budowa i wyposażenie Biblioteki Publicznej w Skokach w ramach rozbudowy budynku gimnazjum
"Inwestycję zrealizowano w ramach Programu Wieloletniego Kultura + Priorytet Biblioteka +Infrastruktura bibliotek"
Data zakończenia zadania 31.12.2015

Profil na Facebooku