Kolorowe balony na tle nieba.

Dzień Dziecka z Biblioteką

Przygotowujemy dla Was wiele atrakcji.

Od szalonych zabaw począwszy, poprzez biblioteczne konkursy, na filmowych seansach kończąc! Trzymajmy wszyscy kciuki za piękną, słoneczną pogodę!

Filmowy świat dziecka

Zapraszamy na seanse filmowe na godz. 11.30, 12.30, 14.30 i 17.00. Obowiązują zapisy na konkretne seanse.

Animacje, dmuchańce, zabawa oraz słodkie i słone co nieco

Zabawa na świeżym powietrzu obok biblioteki w godz. 12.00-17.00. Obowiązują zapisy na konkretne godziny oraz wejściówki.

Szczęśliwy traf

Czytasz? Wygrywasz! Przyjdź do biblioteki, wypożycz książkę i wygraj super gadżet.

Konkurs plastyczny

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do udziału w konkursie "Mama, Tata i Ja". Należy wykonać w formacie A4, dowolną techniką, pracę plastyczną przestawiającą rodzinę uczestnika. Prace można składać w siedzibie Biblioteki, ul. Rogozińska 1b do 30 czerwca 2021.

pdfRegulamin konkursu plastycznego "Mama, Tata i Ja"399.95 KB

Więcej informacji w siedzibie Biblioteki lub pod numerami telefonów 618242281, 798824520.

Zapraszamy do zabawy!