Trzy dziewczynki w kaskach na głowach jadą na hulajnogach. W tle napis 29.finał WOŚP Gramy z radością.

Gramy z radością!

Lubisz pomagać? Chcesz wesprzeć szczytny cel?

Sztab 1072 działający przy Bibliotece Publicznej MiG w Skokach startuje ze zbiórką gadżetów/usług na licytacje online prowadzone na stronie Allegro przez masz sztab.
Z powodu obecnej sytuacji, ze względu na bezpieczeństwo prosimy o telefoniczne zgłoszenia darczyńców pod nr tel. 798-824-520 oraz za pośrednictwem fanpage sztabu.
Zajrzyj na nasz fanpage: WOŚP Skoki-Sztab 1072
Siema! Spotykamy się 31 stycznia 2021.
Zapraszamy do polubienia WOŚP Skoki na naszym fanpag'u. Wszelkie nowinki, wrzucamy na bieżąco. Licytacje przedmiotów i usług, od darczyńców ze Skoków i okolic, już trwają!
Licytacje na Allegro
Zapraszamy również dzieci do siedziby naszego Sztabu 1072 przy ul. Rogozińskiej 1b na artystyczne malowanie oraz baloniadę.
Działa u nas również sklepik WOŚP-owy.
W niedzielę w serduszkowym aucie, użyczonym przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Skokach, mknął będzie ulicami miasta i gminy - Piotr Wiśniewski! Bedą mieli Państwo możliwość wrzucenia datków do skarbonki oraz dokonania drobnych zakupów z WOŚPowego sklepiku na wynos.
W niedzielny wieczór, między godzinami 18 a 20, wypatrujcie również światełka do nieba nad skocką Biblioteką.

Program finału WOŚP w skockiej bibliotece.
Zaproszenie dla dzieci na malowanie twarzy i baloniadę do skockiej biblioteki.