Nad morzem na plaży stoją dwa leżaki oraz dwa parasole plażowe

Lato z Biblioteką

Kochani! Na możliwość zorganizowania letniego wypoczynku czekaliśmy z utęsknieniem.

Możemy i chcemy działać dla Państwa pociech. Przy zachowaniu wszelkich wymaganych zasad bezpieczeństwa ogłaszamy "Półkolonie w koronie". Liczebność grup znacznie się zmniejszy, stąd więcej turnusów. Zgłoszenia przyjmować będziemy od 1 czerwca telefonicznie.

Dwie grupy wiekowe: Bibliomaluchy 5-7 lat oraz Bibliostarszaki 8+

Programy półkolonii:

Tygodniowy program półkolonii dla młodszej grupy dzieci
Tygodniowy program półkolonii dla starszej grupy dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci na półkolonie w Bibliotece. Terminy: 13-17 lipca, 20-24 lipca, 27-31 lipca, 3-7 sierpnia, 10-14 sierpnia.

Oferujemy: max. 12 osób w grupie, zajęcia od godz. 10-15, opiekę wychowawcy, posiłek, wypoczynek z zachowaniem procedur bezpieczeństwa w związku z COVID-19 w Polsce.

W programie:

• Z głową w koronach-wycieczka do Antoninka
  • Detektywi historii-quest po Poznaniu
  • Przedstawienie oraz animacje z Filharmonią Pomysłów
  • Zabawy sportowe z Active Sport
  • Zmalowane warsztaty oraz kreatywne warsztaty plastyczne
  • Leśne podchody
  • Animacje z TANDEM Kids

Zapisy przyjmujemy od 1 czerwca pod numerami telefonów 61 82 42 281 lub 798 824 520