Kobieta w słomkowym kapeluszu siedząca na kwiecistej łące

O kobiecie, książce i diecie w lecie

Z cyklu "Lato na tarasie" zapraszamy na spotkanie z Marią Meller - Dobrym Dietetykiem.

Będzie o zdrowym odżywianiu, po spotkaniu możliwe indywidualne konsultacje. Podczas wydarzenia odbędzie się ponadto promocja letnich nowości wydawniczych, polecanych przez kustoszki skockiej biblioteki. Swoistym bohaterem wieczoru będzie fit batonik:) W zgodzie z wytycznymi MZ i GIS w związku z COVID - 19 w Polsce liczba osób ograniczona. Prosimy o zapisy telefoniczne: 798824520, 618242281 lub mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie do Biblioteki w piątek 26 czerwca na godz. 18.00.

Zaproszenie na spotkanie z dietetyczką