Mural na murze, na którym jest napis: Wola 1944. Po prawej stronie namalowany żołnierz, który na chełmie ma namalowaną biało-czerwoną flagę.

Pamięć Powstańcom Warszawskim

1 - 31 sierpnia 2021, godz. 9-17 w skockiej bibliotece.

Pokłoń się Powstańcom:

1. Wypożycz i przeczytaj wybraną książkę z bibliotecznej literatury powstańczej.
  2. Weź udział w quizie i przygotuj odpowiedź na pytanie.
  3. Oddaj książkę, udziel odpowiedzi, wylosuj unikatowy gadżet z Muzeum Powstania Warszawskiego.

Projekt przygotowany został przez Bibliotekę Publiczną wespół z nauczycielami historii Barbarą i Andrzejem Surdykami. ZAPRASZAMY do udziału dzieci w wieku 7 lat plus i dorosłych czytelników.

Serdecznie zapraszamy również w niedzielę 1 sierpnia na godz. 17.00 do skockiego kina BiblioMuza na film Andrzeja Wajdy "Kanał".

Czarno-biały plakat przedstawiający leżącego mężczyznę chowającego się za gruzami. U góry napis: film Andrzeja Wajdy"Kanał".