Biblioteka biało-czerwona

Już 29 kwietnia 2023 rozpoczniemy działania pod hasłem "Biblioteka biało-czerwona".

W sobotę o godz. 11:00 - 13:00 zapraszamy na tradycyjne zajęcia teatralno-artystyczne z aktorką Magdaleną Pawelec . "Mały patriota w teatrze" zaprasza dzieci wraz z rodzicami.
Wystawa książek o tematyce patriotycznej dostępna będzie do 6 maja 2023.
Wkrótce po "majówce" ogłosimy szczegóły konkursu fotograficznego dla dzieci i młodzieży, pod nazwą "Moja Mała Ojczyzna". Zachęcamy, aby w wolnym czasie uchwycić w obiektywie ciekawe kadry: krajobrazowe, kulturowe, przyrodnicze Skoków i okolicznych wsi.
Ponadto, zaprezentujemy filmy edukacyjne IPN-u, dotyczące symboli narodowych oraz Konstytucji 3 Maja. Szczegóły przekażemy placówkom oświatowym w mieście i gminie Skoki. W miarę możliwości zajęcia odbędą się pod okiem historyków.

Napis: biblioteka biało-czerwona.