Stałe działania - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Skokach

Instruktor: Filip Lewandowski

Nauka emisji głosu

Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu. Brał udział w mistrzowskich kursach wokalnych oraz aktorskich u Jana Peszka, Mariusza Kwietnia czy Marcina Kozieła. Zdobywca wyróżnienia i nagrody specjalnej za wykonanie utworu S. Moniuszki podczas Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego w Drezdenku w 2019 r. Wielokrotnie koncertował solo oraz chóralnie w kraju i za granicą, m.in. w Niemczech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy na Węgrzech. Od 2021 r. etatowy pracownik chóru Opery w Poznaniu. Prywatnie pasjonat muzyki, teatru i piesków.

Instruktor: Beata Druciarek

ZUMBA

Taniec był moją pasją w zasadzie od zawsze. Dziś to mój sposób na poprawę nastroju i "naładowanie baterii". Energię, którą czerpię z tańca staram się przekazać zarówno młodszym jak i troszkę starszym "zumbowiczkom". Bycie instruktorem ZUMBY sprawia mi ogromną frajdę!

Instruktor: Anna Wieczorek

Plastyka

Zawodowo ekonomistka, z pasji animator czasu wolnego, aranżująca zajęcia kreatywne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Absolwentka wielu szkoleń z zakresu pracy z dziećmi, profesjonalnego malowania twarzy czy warsztatów dla wodzirejów. Tworzy autorskie scenariusze zabaw, festynów i pikników by umilać i urozmaicać czas najmłodszym. Szczególnie lubi zajęcia manualne, hande made i tworzenie z dostępnych materiałów prac wyjątkowych.

Instruktor: Agnieszka Gatkowska

Sztuki plastyczne

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku wzornictwo oraz studiów pedagogicznych (Przygotowanie pedagogiczne, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, pedagogika sztuki-plastyka). Na co dzień nauczycielka plastyki i techniki w poznańskiej szkole podstawowej. W wolnym czasie: szyje, haftuje, rysuje, projektuje, maluje, gra na gitarze, śpiewa. Pasjonuje się sztuką i kulturą innych krajów. Miłośniczka teatru, dobrej książki i sushi. Niestraszne jej ubrudzenie się od stóp do głów :)

Instruktor: Marta Jastrząbek

Nauka emisji głosu

Absolwentka Wokalistyki Jazzowej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
Występowała w spektaklu muzycznym pt. „Kobieta według Młynarskiego” oraz nagrała utwory na płytę o tym samym tytule.
Jest laureatką konkursów i festiwali ogólnopolskich. Zdobyła m. in.: III miejsce na I Konkursie im. Zbigniewa Wodeckiego w Bydgoszczy w 2021 roku, wyróżnienie na Grechuta Festival 2019 w Świnoujściu, gdzie występowała
z legendarnym zespołem Anawa; I miejsce na Festiwalu Piosenki Aktorskiej REFLEKTOR 2018 w Koszalinie; udział w 52. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Instruktor: Mateusz Doniec

Nauka gry na pianinie i akordeonie

Muzyk z pasji i zawodu. Akodeonista, pianista, tubista. Absolwent szkół muzycznych I i II stopnia. Koncertował w wielu krajach świata – w Indonezji i Singapurze (na zaproszenie Ambasady RP), w Holandii, Niemczech, we Francji, Włoszech i na Węgrzech. Uczestnik i laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów i festiwali, m.in. Karneval der Kulturen (Berlin), Przebojem na Antenę, Przystanek Woodstock, Wake Up and Live!, Turniej Muzyków Prawdziwych, Mikołajki Folkowe.

Mężczyzna z gitarą elektryczną przewieszoną przez ramię

Nauka gry na gitarze

Gitarzysta, muzyk sesyjny, aranżer, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Zuzanna Kozdęba - filolog języka angielskiego

Nauka języka angielskiego

Nauczanie języka to coś więcej niż moja profesja, to pasja i prawdziwe zaangażowanie. Każdy uczeń jest inny, każdy przyswaja wiedzę w swój unikatowy sposób i moim zadaniem jest odkryć w jaki. Przygoda z odkrywaniem języka obcego może zacząć się już na etapie przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Może być wspaniałą okazją na rozszerzanie swojej wiedzy dla każdego ucznia na dowolnym etapie jego edukacji.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im.Eugeniusza Paukszty

  • 62-085 Skoki
    ul. Rogozińska 1B
  • tel: 61 82 42 281
  • tel: 798 824 520
  • sekretariat@bibliotekaskoki.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 08:00 - 19:00
sobota 09:00 - 14:00

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Monika Sierschuła
61 82 42 281
m.rozmarynowska@bibliotekaskoki.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 61 82 42 281
e-mail: sekretariat@bibliotekaskoki.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony