Na scenie widać sześć kobiet i dwuch mężczyzn występujących na scenie przed publicznością

Side Effect

Zespół "Side Effect" powstał we wrześniu 2014 roku z inicjatywy uczniów klas gimnazjalnych związanych z Grupą Artystyczną "Skoczki". Role instruktorów grupy powierzono Karinie Olejniczak i Mateuszowi Dońcowi.

Istotą grupy jest czerpanie radości ze wspólnego muzykowania. Szereg zajęć o różnorodnej tematyce ma za zadanie wprowadzić młodzież w ten bardziej profesjonalny świat muzyki - oprócz standardowych zajęć wokalno-emisyjnych instruktorzy prowadzą również zajęcia teoretyczne na temat prawidłowego zachowywania się na scenie, wzajemnej motywacji itp. Nazwa grupy została wymyślona przez jej pierwszych członków, a jej geneza wywodzi się od pierwszego spotkania Kariny i Mateusza z GA "Skoczki".

"Side Effect" to zespół, który stawia na muzykę na bardzo wysokim poziomie i ciekawe, wielogłosowe aranżacje. Z uwagi na wysoki poziom trudności prezentowanych utworów do zespołu dołączyć może młodzież w wieku gimnazjalnym, która pozytywnie przejdzie przesłuchania. Obecnie grupę tworzy 12 osób, które budują fantastyczną atmosferę do pracy. Instruktorem jest Mateusz Doniec.

Termin zajęć

Wtorki - 18:15-19:45