Półkolonie teatralne w Bibliotece

Zapraszamy chętne dzieci do zabawy w teatr.

Zapisy na półkolonie teatralne trwać będą od 20 do 30 czerwca 2022.
Półkolonie rozpoczniemy 18 lipca 2022 w skockiej Bibliotece Publicznej. Przez kolejne dwa tygodnie dzieci w wieku 7-12 lat przeżyją niecodzienną przygodę. W zaczarowany świat sztuki wprowadzą uczestników nauczyciele teatru, muzycy, aktorzy, studenci oraz instruktorzy. Projekt zakończy się spektaklem w wykonaniu dzieci. Koszt 100 PLN za 12 dni w tym codziennie obiad. Półkolonie odbędą się w ramach Lata w Teatrze, programu Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie.

LATO W TEATRZE to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatralnej. Program składa się z konkursu grantowego na realizację dwutygodniowych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży, szkoleń z zakresu pedagogiki teatru oraz artystyczno-edukacyjnych projektów objazdowych w namiocie cyrkowym.
W aktualnej 15. edycji programu dofinansowanie otrzymało 69 ośrodków z całej Polski – 25 organizacji pozarządowych i 44 samorządowe instytucje kultury.
Ośrodki, które w poprzednich latach co najmniej trzykrotnie organizowały Lato w teatrze, mają za zadanie zrealizować projekt wspólnie z organizacją partnerską, która dotychczas nie brała udziału w programie. Ten moduł został nazwany Lato w teatrze +, a dofinansowanie przyznano 4 ośrodkom.
Autorskie warsztaty przygotowywane przez pedagogów i artystów są dla dzieci i młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie i zabawę teatrem.

Liczba miejsc: 20.
Zapisy w sekretariacie biblioteki lub pod numerami telefonów: 798824520, 618242281.

Fanpage Instytutu Teatralnego

Fanpage Lato w teatrze

 

negatyw 15lwt napis maly

 

it logo

 

e teatr temp

 

 

""